ONLINE: Od 17:00 venku proti Českým Budějovicím | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 venku proti Českým Budějovicím

Slávisté mohou v Českých Budějovicích zvýšit svůj náskok na čele tabulky na čtyři body. Na hrotu hraje Václav Jurečka, po nemoci je zpátky v základní sestavě Ondřej Lingr.

Trenéři udělali oproti vítězné sestavě ze zápasu proti Slovácku tři změny, všechny v útoku. Na hrotu začíná Václav Jurečka, který se ve středu dvěma góly podílel na postupu do semifinále MOL Cupu. Od první minuty hrají také další pohároví střelci Matěj Jurásek a Ondřej Lingr, který nastupuje v základní sestavě poprvé po nemoci.

Kvůli zdravotním problémům chybí Jakub Hromada, David Hovorka a Lukáš Provod. V karetním ohrožení pro zápas s Plzní jsou David Douděra, Petr Hronek a Ivan Schranz.

Sestava: Kolář – Douděra, Ogbu, Ousou, D. Jurásek – Zafeiris, Holeš – M. Jurásek, Lingr, Olayinka – Jurečka
Lavička: Mandous, Tecl, van Buren, Oscar, Pech, Ewerton, Ševčík, Hronek, Schranz, Traoré, Kačaraba

Zápas začíná na Střeleckém Ostrově od 17:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články