Jarolím na konci zimní přípravy: Spokojenost! | SK Slavia Praha
Více

Jarolím na konci zimní přípravy: Spokojenost!

Slávistický B-tým vyhlíží po téměř čtyřech měsících dlouhé zimní přestávce první ligové utkání v rámci jarní části FORTNUA:NÁRODNÍ LIGY. V rámci přípravy absolvovali slávisté soustředění v Nymburce a osm přípravných duelů.

Slávistickému B-týmu končí zimní přestávka a sešívaní se už připravují na pondělní derby. Slávisté mají za sebou téměř čtyřměsíční zimní přestávku.

„Příprava byla dlouhá, ale hodnotíme ji kladně. V první řadě jsme rádi, že kluci byli zdraví a odtrénovali všechno, makali na sto procent,“ chválí rezervu hlavní trenér Marek Jarolím.

Během přípravy odehráli slávisté také osm přátelských utkání s celky ČFL, ale také druhé ligy. Z osmy zápasů slávisté pětkrát zvítězili, naposledy v pondělí proti rezervě Bohemians 4:1. „Bylo dobré, že se nám podařilo sehnat i druholigové soupeře, hráli jsme proti Jihlavě, Chrudimi a Příbrami a musím říct, že to byly zároveň i ty nejtěžší zápasy. Na druhou stranu každý z těch týmů se nacházel v jiné fázi přípravy, takže z toho nejde brát úplně nějaké východisko do sezony,“ okomentoval přípravné duely hlavní trenér.

V zimní přestávce opustila slávistickou rezervu další pětice hráčů. Konkrétně Erik Biegon zamířil na hostování do Vlašimi, Jonáš Knefiel do Chlumce nad Cidlinou, Michail Voriazidis do Táborska, Jakub Vorel do Benešova a Victor Osuagwu finalizuje své hostování do lotyšské Jelgavy.

Slávisté se v prvním utkání v rámci jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY střetnou v derby s rezervou Sparty už v pondělí 6. března v epet Areně od 18:00. Vstupenky na utkání jsou v prodeji online, nebo v TS Storu. První domácí zápas je pak na programu 12. března od 10:15 na Xaverově proti Třinci.

Aktuálně

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Sezona v číslech: Dominance v útoku, obraně i v hledišti

7. 6. 2023
Nejvíc gólů, nejlepší obrana, nejlepší střelec i nejvyšší návštěvnost. Pojďme se podívat na uplynulou stříbrnou sezonu v číslech.

#SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Další články