MATCHDAY. Za kulisy remízy v Teplicích | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Za kulisy remízy v Teplicích

Svěřenci Jindřicha Trpišovského poprvé v jarní části sezony ztratili body, v Teplicích remizovali 1:1. Podívejte se ve čtvrtém dílu nového slávistického formátu MATCHDAY mapujícího soutěžní duely SKS, jak to Na Stínadlech v sobotu probíhalo.

Ligová šňůra osmi vítězných duelů v řadě v sobotu skončila. Na bleskový úder Vachouška ze 3. minuty odpověděl z pokutového kopu Stanislav Tecl, Mick van Buren z penaltového puntíku úspěšný nebyl.

V MATCHDAY vám ukážeme, jaká byla v kabině nálada o půli. Co říkal po utkání Tomáš Holeš, který do zápasu vyběhl po pěti měsících a deseti dnech.

Dozvíte se, jak si teplické hostování užívá senegalský útočník Babacar Sy a jaký dojem si odnesl ze svého premiérového startu v nejvyšší soutěži.

A také uvidíte skvělé slávistické fanoušky, kterých do Teplic dorazilo několik stovek a krom úžasné podpory po konci duelu uklidili svůj sektor.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

V neděli od 14:00 derby žen na Letné

23. 3. 2023
Slávistky čeká v neděli první derby jarní části sezony. Utkání je na programu v neděli 26.března od 14:00 v epet Areně. Derby žen odvysílá živě O2 TV Sport. Vstupenky jsou v prodeji online.

Hráči na hostování: Branka Zeronika pomohla Příbrami do čela

23. 3. 2023
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Přinést naději a pomáhat všude, kde bude potřeba

23. 3. 2023
SK Slavia Praha a Odbor přátel založily Nadační fond Slavie, jehož podstatu a směřování představují čestní zástupci správní rady.

Další články