MATCHDAY. Za kulisy domácí výhry nad Brnem | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Za kulisy domácí výhry nad Brnem

Ve třetím dílu nového slávistického formátu MATCHDAY mapujícího soutěžní duely SKS se podíváme za oponu sobotního vítězství 2:0 nad Zbrojovkou Brno.

Ukážeme vám zblízka, jak před branami Edenu i těsně před úvodním hvizdem probíhalo uctění památky zesnulé slávistické legendy Františka Cipra. Utkání proti Brnu byl přítomen i syn Františka Cipra a jeho vnučka Gerta.

Společně s Jakubem Hromadou a Lukášem Masopustem se zapojíte do registru dárců kostní dřeně. Více informací najdete na darujzivot.cz.

Podíváme se také, jak probíhal soutěžní debut Igoha Ogbua a vůbec první minuty Christose Zafeirise v červenobílém dresu. Dozvíte se, jak si nigerijský stoper užil děkovačku, co mu radil Eduardo Santos a co si po utkání říkal s Janem Bořilem.

Duel se Zbrojovkou byl i velkým návratem Ibrahima Traorého, který k utkání vyběhl po takřka čtyřech měsících, poprvé od 16. října a domácí bitvy s Mladou Boleslaví.

Do kabiny výběru Jindřicha Trpišovského a jeho kolegů vás vezmeme o poločasové přestávce i po konci utkání, které skončilo díky brankám Ewertona a Micka van Burena vítězstvím 2:0. A těšit se můžete samozřejmě na celou řadu dalších exkluzivních záběrů.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Sezona v číslech: Dominance v útoku, obraně i v hledišti

7. 6. 2023
Nejvíc gólů, nejlepší obrana, nejlepší střelec i nejvyšší návštěvnost. Pojďme se podívat na uplynulou stříbrnou sezonu v číslech.

#SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Další články