Tisková konference před startem jarní části sezony | SK Slavia Praha
Více

Tisková konference před startem jarní části sezony

V pátek od 13:30 proběhne v Edenu tisková konference před startem jarní části sezony, kterou sešívaní zahájí nedělním domácím soubojem s Jabloncem.

Tisková konference před začátkem jara proběhne za účasti předsedy představenstva Jaroslava Tvrdíka a hlavního trenéra Jindřicha Trpišovského, z hráčů prvního týmu dorazí Igoh Ogbu, zimní posila z norského Lilleströmu, a Matěj Jurásek.
Přímým přenosem tiskovou konferenci odvysílá Slavia TV. Nedělní utkání proti Jablonci začíná v 15:00. Vstupenky na zápas jsou stále v prodeji.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články