Pět gólů a výhra modrého týmu | SK Slavia Praha
Více

Pět gólů a výhra modrého týmu

Na závěr portugalského soustředění svedli slávisté tradiční souboj mezi sebou. V nedělním utkání hraném na 2x45 minut byl úspěšnější modrý tým, který zvítězil 3:2.

Skóre zápasu otevřeli červenobílí, Peter Olayinka se po přihrávce Václava Jurečky prosadil krásnou střelou do vzdálenější šibenice branky Aleše Mandouse. Do poločasu modří srovnali zásluhou proměněné penalty Stanislava Tecla, pokutový kop nařídili pozvaní portugalští sudí za šlapák.

Po přestávce modrý tým otočil skóre na svou stranu dvěma rychlými trefami. Micka van Burena vybídl ke skórovaní Stanislav Tecl, autor devíti podzimních branek pak svým druhým gólem v utkání zvýšil na 3:1. Na šikovné přehození Ondřej Kolář nedosáhl, asistenci si připsal díky dlouhému pasu Ondřej Kričfaluši.

Na rozdíl jedné branky dotáhl červenobílé po chybě Ibrahima Traorého Václav Jurečka, který v úplném závěru mohl z pokutového kopu i srovnat. Jeho střela ale skončila na tyči, modří tak vyhráli 3:2.

MODRÝ TÝM - ČERVENOBÍLÝ TÝM 3:2 (1:1)

Branky: 2x Tecl, Van Buren - Olayinka, Jurečka

V pondělí se slávisté letecky přesunou zpět do Prahy a v neděli v prvním jarním duelu přivítají v Edenu Jablonec. Výkop zápasu je naplánován na 15:00.

Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články