Druhé přípravné utkání B-týmu v pátek v Edenu | SK Slavia Praha
Více

Druhé přípravné utkání B-týmu v pátek v Edenu

B-tým odehraje už v pátek druhý přípravný zápas. Místo sobotního utkání s Žižkovem slávisté vyzvou v Edenu od 17:30 Přepeře.

Slávisté se už zítra představí v druhém přípravném duelu na jarní část FORTNUA:NÁRODNÍ LIGY. Svěřenci trenéra Marka Jarolíma vyzvou v pátek 20. ledna na umělé trávě v Edenu účastníka ČFL FK Přepeře. Utkání je na programu od 17:30 a vstupné je zdarma. Online přenos ze zápasu nebude.

Slávistický B-tým v prvním zimní přípravném zápase porazil rezervu Jablonce 3:2. „Přistoupili jsme k zápasu tak, že jsme se rozdělili na dva týmy, abychom do úvodu přípravy najeli v tom, že všichni dostanou prostor. Pak to samozřejmě ten zápas zkreslí, jsou to dva jiné poločasy. Mrzí mě obdržené branky, protože to hodně zkreslí výsledek zápasu, který byl jednoznačný. Objevila se spousta dobrých věcí a pěkných akcí, které kluci přenesli z toho, co po nich chceme,“ hodnotil utkání s Jabloncem hlavní trenér sešívané rezervy.

Původně naplánované sobotní utkání na Xaverově s Žižkovem je zrušené.

Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články