Mladíci se zapojili do příprav jiných klubů | SK Slavia Praha
Více

Mladíci se zapojili do příprav jiných klubů

Po startu zimní přípravy B-týmu dochází také k pohybům v dalších kádrech. Kde budeme moci sledovat mladíky v jarní části sezony?

Slávistický B-tým má za sebou první přípravný duel, ve kterém slávisté v sobotu 14. ledna na umělé trávě na Xaverově porazili rezervu Jablonce 3:2. S přicházejícím týdnem dochází také k pohybům v kádru.

Dvacetiletý brankář Jan Sirotník se začal připravovat s druholigovým Varnsdorfem. Kluby finalizují jeho půlroční hostování bez opce.

Osmnáctiletý krajní obránce David Beránek míří na hostování do Vlašimi. Ve středočeském klubu pak bude kromě Davida Beránka i nadále působit brankář Matyáš Vágner, záložník Tomáš Rigo a útočníci Adam Toula, Filip Šimeček a Filip Horský.

Slávisté František Matys a Antonín Kinský budou nadále pokračovat v hostování v druholigovém Vyškovu. Vyškov bojuje o čelní příčky druhé ligy, navíc se moravskému celku podařilo postoupit do čtvrtfinále domácího poháru. V hostování bude pokračovat také Jakub Zeronik, který stejně jako na podzim bude hrát v Příbrami. Řecký středopolař Michail Voriazidis zahájil přípravu v druholigovém Táborsku, finální podoba jeho působení se finalizuje.

Denis Halinský aktuálně v Portugalsku absolvuje své první soustředění s A-týmem. O jeho budoucnosti se rozhodne po návratu z jihu Evropy.

Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články