Béčko v přípravě v sobotu proti Jablonci | SK Slavia Praha
Více

Béčko v přípravě v sobotu proti Jablonci

Slávistický B-tým zahájil přípravu na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Po týdenním soustředění v Nymburce se sešívaní sešli opět na Xaverově a vyhlížejí první přípravný zápas, který proběhne už tuto sobotu s Jabloncem.

Slávistický B-tým se po týdenním soustředění v Nymburce sešel opět na Xaverově k tréninku. Už v sobotu totiž na sešívané čeká první přípravný zápas s rezervou Jablonce.

Utkání s Jabloncem je na programu v sobotu 14. ledna od 13:00 na Xaverově. Vstupné je zdarma. Zápas nebude možné sledovat online.

„V přípravných zápasech chceme zase navázat na tréninky, aby si kluci vyzkoušeli také jiné pozice a samozřejmě chceme také vyhrávat,“ říká před prvním přípravným zápasem asistent trenéra Michal Šmíd.

„Na zápasy se už těšíme moc. Je to něco jiného než hrát na tréninku proti sobě, na zápas se musíme připravovat. Doufám, že utkání přípravná utkání zvládneme dobře jak herně, tak i výsledkově, abychom byli na ligu připravení,“ těší se na utkání kapitán Jakub Kopáček.

Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články