V neděli přípravné utkání s Hradcem. Přenos na Slavia TV | SK Slavia Praha
Více

V neděli přípravné utkání s Hradcem. Přenos na Slavia TV

Slávisté v neděli v areálu v Edenu v rámci přípravy na jarní část sezony změří síly s Hradcem Králové. Utkání z organizačních a bezpečnostních důvodů bude uzavřené, Slavia TV nabídne přímý přenos.

Start utkání je naplánován na 13:30, kvůli organizačním a bezpečnostním důvodům vstup na utkání nebude možný. Fanoušci budou moci zápas sledovat v přímém přenosu na Slavia TV s atraktivním doprovodným programem.

Další přípravné duely odehrají svěřenci Jindřicha Trpišovského na soustředění v portugalském Algarve, kam odletí v úterý 10. ledna. O tři dny později je čeká dvojzápas proti švýcarskému Servette Ženeva.

Z Portugalska se tým vrátí po necelých dvou týdnech 23. ledna, první jarní kolo je následně naplánované na neděli 29. ledna od 15:00, kdy do Fortuna Areny zavítá Jablonec.

Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články