V neděli přípravné utkání s Hradcem. Přenos na Slavia TV | SK Slavia Praha
Více

V neděli přípravné utkání s Hradcem. Přenos na Slavia TV

Slávisté v neděli v areálu v Edenu v rámci přípravy na jarní část sezony změří síly s Hradcem Králové. Utkání z organizačních a bezpečnostních důvodů bude uzavřené, Slavia TV nabídne přímý přenos.

Start utkání je naplánován na 13:30, kvůli organizačním a bezpečnostním důvodům vstup na utkání nebude možný. Fanoušci budou moci zápas sledovat v přímém přenosu na Slavia TV s atraktivním doprovodným programem.

Další přípravné duely odehrají svěřenci Jindřicha Trpišovského na soustředění v portugalském Algarve, kam odletí v úterý 10. ledna. O tři dny později je čeká dvojzápas proti švýcarskému Servette Ženeva.

Z Portugalska se tým vrátí po necelých dvou týdnech 23. ledna, první jarní kolo je následně naplánované na neděli 29. ledna od 15:00, kdy do Fortuna Areny zavítá Jablonec.

Aktuálně

Jurečka jako Bican! Jak se stal králem střelců?

3. 6. 2023
Václav Jurečka prožil fenomenální závěr ligy. Před nadstavbou ztrácel na nejlepšího střelce 11 branek, po pěti zápasech ale mohl slavit, protože nasázel 12 gólů a vystřílel si korunu pro krále střelců.

Fotbal i program světového formátu. Eden oslaví 15 let

3. 6. 2023
Finále prestižního mezinárodního turnaje nejlepších mládežnických akademií, premiérové derby kategorie U15 na hlavním stadionu, koncertní show známého rapera Majka Spirita, i nahlédnutí do míst, kde se na zápasy připravují hráči našeho A-týmu. To vše a mnohem víc vás čeká na akci Eden žije! Přijďte společně s námi příští sobotu oslavit 15 let našeho domova. Vstupné? Zdarma!

Dorostence čeká derby víkend

2. 6. 2023
V sobotu 3. a v neděli 4. června proběhnou derby všech dorosteneckých kategorií. Dvě se odehrají doma, na Xaverově, a ke dvěma mládežníci vycestují na Strahov.

Další články