Online: Od 18:45 UWCL doma proti AS Řím | SK Slavia Praha
Více

Online: Od 18:45 UWCL doma proti AS Řím

Slávistky odehrají od 18:45 poslední zápas podzimu. V závěrečném zápase základní skupiny Ligy mistryň vyzvou na domácí půdě v Edenu italský AS Řím. Jakou sestavu vybral pro toto utkání trenér Karel Piták?

V posledním ligovém utkání letošního roku začne na pravém kraji zálohy Denisa Veselá, ve stoperské dvojici nastupuje zkušená dvojice Simona Necidová a kapitánka Diana Bartovičová. Levou stranu obranné čtveřice má na starosti Michaela Khýrová, branku Slavie bude střežit jednička týmu Olivie Lukášová. Ve středu pole bude hrát trojice ve složení Denisa Tenkrátová, Alika Keene a uzdravená Martina Šurnovská. O útočnou sílu se bude stranách další z navrátilců do sestavy Gabriela Šlajsová, Kristýna Růžičková a v útoku Tereza Kožárová.

Zdravotní problémy bohužel nepustí do hry Terezu Szewieczkovou a Terezu Krejčiříkovou.

Sestava: Lukášová, Veselá, Necidová, Šurnovská, Khýrová, Keene, Bartovičová, Tenkrátová, Růžičková, Šlajsová, Kožárová
Lavička: Fuchsová, Sladká, Nekesa, Černá, Bendová, Abrahamsson, Goretkiová, Divišová,Vithová

Informace z utkání sledujte na našich sociálních sítích, přímý přenos posledního utkání letošního roku můžete sledovat od 18:45 na youtube kanálu DAZN.

Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články