Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu | SK Slavia Praha
Více

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Akce se koná v sobotu 10. prosince 2022 od 10:00 do 14:00. Vstup je přes eToro lounge, které je umístěno mezi fanshopem Slavie a hotelem IRIS.

Aktivity pro děti

Na různých místech stadionu bude umístěno celkem osm aktivit pro děti. U vstupu obdrží hrací kartičku a sbírají razítka za každou splněnou aktivitu.

Pokud splní všechny aktivity, mohou si vyzvednout odměnu v prvním patře muzea.

Většina aktivit je v prvním patře stadionu, děti se ale dostanou i do prezidentské lóže v druhém patře, nebo naopak do suterénu, kde u chodby vedoucí na trávník je šatna pro doprovod kde je umístěna pohybová aktivita.

Akce pro dospělé

Pro dospělé je určeno zejména tiskové centrum, kde budou probíhat krátké přednášky Univerzity Slavia. Témata přednášek budou slávistické dresy (za účasti V. Petráka), o cyklistických počátcích Slavie nebo o slávistických vlajkách a praporech. V 10:30 začíná celý program Univerzity besedou s Pavlem Řehákem.

Také je možno se zapojit do slávistického kvízu v eToro lounge, odměnou budou ceny od našich partnerů Odboru přátel nebo slávistické předměty.

Doprovodné akce

  • V 11:00 je v přízemí muzea sraz k prohlídce dvou velkoplošných maleb, které Odbor přátel Slavie nechal vyhotovit v koridoru Tribuny Františka Veselého. Jedná se o malbu „Nejkrásnější dres“ a „Bohyně Slavia“.
  • Každou půlhodinu je umožněn vstup do CZC Gaming Showroom za účasti hráčů Slavia eSports. Sraz bude v chodbě u SkyBoxů směrem k jižní tribuně.
  • Na místě bude i stůl s deskovými hrami, které si mohou zahrát děti i dospělí.
  • Ve 12:00 se zájemci mohou vydat na oblíbené Stadium Tour s Václavem Petrákem. Sraz bude v přízemí muzea.

Na místě bude zajištěno občerstvení.

Vstupenky jsou k dispozici na Portálu přátel Slavie v ceně 200,- Kč za osobu. Děti do 6 let mají vstup zdarma (https://bit.ly/slavinka). Vstupenky je také možné zakoupit osobně v den akce u vstupu nebo v oficiálním fanshopu.

Veškerý výtěžek z akce bude věnován k charitativním účelům

Aktuální informace naleznete sociálních sítích Odboru přátel Slavie nebo na webu www.odborpratel.cz.

Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články