ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Trenér Karel Piták nemá k dispozici zraněnou Lucii Bendovou, Gabrielu Šlajsovou, Martinu Šurnovskou a Terezu Krejčiříkovou.

V bráně dnes stojí opora Olivie Lukášová, v obraně před ní nastupuje čtveřice Denisa Veselá, Alika Keene, Diana Bartovičová a Michaela Khýrová. Post defenzivního záložníka obsadila Tereza Krejčiříková, před kterou operuje Albína Goretkiová a Denisa Tenkrátová. Z křídelních pozic podpoří osamocenou útočnici Wafulu Nekesu Kristýna Růžičková a Kateřina Vithová.

Sestava: Lukášová, Veselá, Keene, Bartovičová, Vithová, Tenkrátová, Krejčiříková, Růžičková, Goretkiová, Khýrová, Nekesa

Lavička: Fuchsová, Kroupová, Kožárová, Necidová, Abrahamsson, Divišová, Goretkiová

Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články