ONLINE: Od 17:00 osmifinále MOL Cupu proti Karviné | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 osmifinále MOL Cupu proti Karviné

Sešívaní od 17:00 odehrají poslední zápas podzimu. V rámci osmifinále MOL Cupu vyzvou na venkovní půdě druholigovou Karvinou. Jakou sestavu zvolil pro toto utkání Jindřich Trpišovský?

Trenérský tým udělal oproti zápasu se Zlínem jedinou změnu, Davida Douděru nahradil na pravém křídle Matěj Jurásek, kterého doplní i další dva hráči, kteří v kariéře prošli Karvinou – Ondřej Lingr a Eduardo Santos. Záložní řady vyztuží ve skvělé formě hrající Hromada s Oscarem, na hrotu bude operovat Václav Jurečka.

Zdravotní problémy nepustí do hry Aleše Mandouse, Tomáše Holeše, Jana Bořila, Davida Hovorku, Petra Ševčíka, Ivana Schranze a Ibrahima Traorého.

Sestava: Kolář – Masopust, Kačaraba, Santos, Jurásek D. – Hromada, Oscar – Jurásek M., Lingr, Olayinka – Jurečka

Lavička: Sirotník – Tecl, Provod, Ewerton, Kričfaluši, Usor, Douděra

Poslední zápas podzimu začíná na Městském stadionu v Karviné od 17:00 a v přímém přenosu ho odvysílá ČT Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Jurečka jako Bican! Jak se stal králem střelců?

3. 6. 2023
Václav Jurečka prožil fenomenální závěr ligy. Před nadstavbou ztrácel na nejlepšího střelce 11 branek, po pěti zápasech ale mohl slavit, protože nasázel 12 gólů a vystřílel si korunu pro krále střelců.

Fotbal i program světového formátu. Eden oslaví 15 let

3. 6. 2023
Finále prestižního mezinárodního turnaje nejlepších mládežnických akademií, premiérové derby kategorie U15 na hlavním stadionu, koncertní show známého rapera Majka Spirita, i nahlédnutí do míst, kde se na zápasy připravují hráči našeho A-týmu. To vše a mnohem víc vás čeká na akci Eden žije! Přijďte společně s námi příští sobotu oslavit 15 let našeho domova. Vstupné? Zdarma!

Dorostence čeká derby víkend

2. 6. 2023
V sobotu 3. a v neděli 4. června proběhnou derby všech dorosteneckých kategorií. Dvě se odehrají doma, na Xaverově, a ke dvěma mládežníci vycestují na Strahov.

Další články