ONLINE: Od 17:00 osmifinále MOL Cupu proti Karviné | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 osmifinále MOL Cupu proti Karviné

Sešívaní od 17:00 odehrají poslední zápas podzimu. V rámci osmifinále MOL Cupu vyzvou na venkovní půdě druholigovou Karvinou. Jakou sestavu zvolil pro toto utkání Jindřich Trpišovský?

Trenérský tým udělal oproti zápasu se Zlínem jedinou změnu, Davida Douděru nahradil na pravém křídle Matěj Jurásek, kterého doplní i další dva hráči, kteří v kariéře prošli Karvinou – Ondřej Lingr a Eduardo Santos. Záložní řady vyztuží ve skvělé formě hrající Hromada s Oscarem, na hrotu bude operovat Václav Jurečka.

Zdravotní problémy nepustí do hry Aleše Mandouse, Tomáše Holeše, Jana Bořila, Davida Hovorku, Petra Ševčíka, Ivana Schranze a Ibrahima Traorého.

Sestava: Kolář – Masopust, Kačaraba, Santos, Jurásek D. – Hromada, Oscar – Jurásek M., Lingr, Olayinka – Jurečka

Lavička: Sirotník – Tecl, Provod, Ewerton, Kričfaluši, Usor, Douděra

Poslední zápas podzimu začíná na Městském stadionu v Karviné od 17:00 a v přímém přenosu ho odvysílá ČT Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články