ONLINE: Od 17:00 osmifinále MOL Cupu proti Karviné | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 osmifinále MOL Cupu proti Karviné

Sešívaní od 17:00 odehrají poslední zápas podzimu. V rámci osmifinále MOL Cupu vyzvou na venkovní půdě druholigovou Karvinou. Jakou sestavu zvolil pro toto utkání Jindřich Trpišovský?

Trenérský tým udělal oproti zápasu se Zlínem jedinou změnu, Davida Douděru nahradil na pravém křídle Matěj Jurásek, kterého doplní i další dva hráči, kteří v kariéře prošli Karvinou – Ondřej Lingr a Eduardo Santos. Záložní řady vyztuží ve skvělé formě hrající Hromada s Oscarem, na hrotu bude operovat Václav Jurečka.

Zdravotní problémy nepustí do hry Aleše Mandouse, Tomáše Holeše, Jana Bořila, Davida Hovorku, Petra Ševčíka, Ivana Schranze a Ibrahima Traorého.

Sestava: Kolář – Masopust, Kačaraba, Santos, Jurásek D. – Hromada, Oscar – Jurásek M., Lingr, Olayinka – Jurečka

Lavička: Sirotník – Tecl, Provod, Ewerton, Kričfaluši, Usor, Douděra

Poslední zápas podzimu začíná na Městském stadionu v Karviné od 17:00 a v přímém přenosu ho odvysílá ČT Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články