Martina Šurnovská prodloužila smlouvu do roku 2026 | SK Slavia Praha
Více

Martina Šurnovská prodloužila smlouvu do roku 2026

Třiadvacetiletá záložnice a reprezentantka Slovenska Martina Šurnovská po třech sezonách v sešívaném dresu prodloužila v Edenu smlouvu o další čtyři roky.

Martina Šurnovská působí ve Slavii od roku 2020, kdy před začátkem sezony přestoupila do Vršovic z kyperského Apollonu. Předtím hrála také za Slovan Bratislava. Během svého času v sešívaném nastřílela mladá středopolařka v lize 18 gólů ve 45 utkáních.

„Martina je pro náš tým v tuto dobu klíčová. Je to hráčka s velkým fotbalovým myšlením, režisérka hry, která dokáže vymyslet překvapivá řešení. Je nepostradatelná součást kostry týmu,“ říká Ing. Daniel Konrád, člen představenstva Slavie.

„Je to super pocit. Nečekala jsem budu smlouvu podepisovat už na konci roku, když mám ještě platný kontrakt. Ale je skvělé, že klub jako Slavia mě chce v týmu udržet. Těším se na svou budoucnost tady v Edenu,“ prozrazuje Martina Šurnovská.

V současné sezoně bojuje Šurnovská se slávistkami v Lize mistryň, kde se zatím ve skupině drží po dvou zápasech na třetím místě před rakouským St. Pöltenem. První dvě pozice momentálně drží několikanásobný šampion Wolfsburg a AS Řím, s nimiž slávistky prohrály 0:2 a 0:1. Důležitý duel je čeká právě se St. Pöltenem ve středu 23. listopadu v Mladé Boleslavi. V ligové tabulce se ženy drží na první příčce.

Martině přejeme do dalšího působení hodně štěstí a úspěchů!

Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články