Vychází speciální HALFTIME! Ke 130 letům 130 stránek | SK Slavia Praha
Více

Vychází speciální HALFTIME! Ke 130 letům 130 stránek

Slavia slaví 130 let od svého založení. K tomuto jubileu jsme pro vás připravili rozšířený magazín HALFTIME, v online prodeji je od pátku 18. listopadu.

V pořadí osmé číslo slávistického magazínu HALFTIME čítá přes 130 stránek. Na co se můžete těšit?

Vítěz Wimbledonu. Rapstars s miliony zhlédnutí na Youtube. Náhradník v Adanademirsporu. Špičkový kardiochirurg. Hvězda čínské ligy. Držitel dvou Českých lvů. Dvaadevadesátiletý důchodce... Víte, co nadmíru zvláštní mix spojuje? Láska k červenobílému dresu s hvězdou na srdci. Láska ke Slavii. Našemu klubu, který slaví jubilejní 130. narozeniny.

V listopadovém HALFTIMU naleznete vzpomínky Františka Cipra, Simona Deliho, Jana Bořila, Tomáše Součka, Marka Suchého, Jana Mareše, Milana Škody, Jaroslavy Rinnerové-Poláčkové, Vladimíra Lešky, Tijaniho Belaida, Mickäela Tavarese, Stanislava Vlčka, Radka Černého, Jana Pirka, Nicolae Stancia a dalších.

Celkem pak více než třiceti osobností, kterým Slavia změnila život. Vzpomínky hezké a euforické, i ty smutnějšího vyznění. Taková také byla klubová historie.

Těšit se můžete také na zcela unikátní trojrozhovor s hvězdami české rapové scény. Ca$hanova Bulhar, Smack One a Patrik Love ICY L prozradí nejen to, kudy vedla jejich cesta do edenských ochozů. Vrátili jsme se také v čase na přelom let 1974 a 1975, kdy slávisti strávili na turné po Střední a Jižní Americe neuvěřitelných šest týdnů. S Lukášem Valou jsme probrali jeho působení na a pod Tribunou Sever.

A v osmém čísle samozřejmě naleznete řadu dalších zajímavých textů. Nový HALFTIME je v online prodeji od pátku 18. listopadu, ve fanshopu si ho pak můžete koupit od pondělí 21. listopadu.

Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články