Vychází speciální HALFTIME! Ke 130 letům 130 stránek | SK Slavia Praha
Více

Vychází speciální HALFTIME! Ke 130 letům 130 stránek

Slavia slaví 130 let od svého založení. K tomuto jubileu jsme pro vás připravili rozšířený magazín HALFTIME, v online prodeji je od pátku 18. listopadu.

V pořadí osmé číslo slávistického magazínu HALFTIME čítá přes 130 stránek. Na co se můžete těšit?

Vítěz Wimbledonu. Rapstars s miliony zhlédnutí na Youtube. Náhradník v Adanademirsporu. Špičkový kardiochirurg. Hvězda čínské ligy. Držitel dvou Českých lvů. Dvaadevadesátiletý důchodce... Víte, co nadmíru zvláštní mix spojuje? Láska k červenobílému dresu s hvězdou na srdci. Láska ke Slavii. Našemu klubu, který slaví jubilejní 130. narozeniny.

V listopadovém HALFTIMU naleznete vzpomínky Františka Cipra, Simona Deliho, Jana Bořila, Tomáše Součka, Marka Suchého, Jana Mareše, Milana Škody, Jaroslavy Rinnerové-Poláčkové, Vladimíra Lešky, Tijaniho Belaida, Mickäela Tavarese, Stanislava Vlčka, Radka Černého, Jana Pirka, Nicolae Stancia a dalších.

Celkem pak více než třiceti osobností, kterým Slavia změnila život. Vzpomínky hezké a euforické, i ty smutnějšího vyznění. Taková také byla klubová historie.

Těšit se můžete také na zcela unikátní trojrozhovor s hvězdami české rapové scény. Ca$hanova Bulhar, Smack One a Patrik Love ICY L prozradí nejen to, kudy vedla jejich cesta do edenských ochozů. Vrátili jsme se také v čase na přelom let 1974 a 1975, kdy slávisti strávili na turné po Střední a Jižní Americe neuvěřitelných šest týdnů. S Lukášem Valou jsme probrali jeho působení na a pod Tribunou Sever.

A v osmém čísle samozřejmě naleznete řadu dalších zajímavých textů. Nový HALFTIME je v online prodeji od pátku 18. listopadu, ve fanshopu si ho pak můžete koupit od pondělí 21. listopadu.

Aktuálně

Jurečka jako Bican! Jak se stal králem střelců?

3. 6. 2023
Václav Jurečka prožil fenomenální závěr ligy. Před nadstavbou ztrácel na nejlepšího střelce 11 branek, po pěti zápasech ale mohl slavit, protože nasázel 12 gólů a vystřílel si korunu pro krále střelců.

Fotbal i program světového formátu. Eden oslaví 15 let

3. 6. 2023
Finále prestižního mezinárodního turnaje nejlepších mládežnických akademií, premiérové derby kategorie U15 na hlavním stadionu, koncertní show známého rapera Majka Spirita, i nahlédnutí do míst, kde se na zápasy připravují hráči našeho A-týmu. To vše a mnohem víc vás čeká na akci Eden žije! Přijďte společně s námi příští sobotu oslavit 15 let našeho domova. Vstupné? Zdarma!

Dorostence čeká derby víkend

2. 6. 2023
V sobotu 3. a v neděli 4. června proběhnou derby všech dorosteneckých kategorií. Dvě se odehrají doma, na Xaverově, a ke dvěma mládežníci vycestují na Strahov.

Další články