Soupeř ukázal kvalitu, obou gólů je ale škoda | SK Slavia Praha
Více

Soupeř ukázal kvalitu, obou gólů je ale škoda

V utkání dokázala chytit několik velkých šancí soupeře a dlouho držela slávistky v zápase, na zisk bodů to ale nestačilo. Brankářka Olivie Lukášová i přes prohru s Wolfsburgem chválila výkon celého týmu i podporu diváků v Edenu.

Jak výsledek bezprostředně po zápase hodnotíte?
„Ukázaly kvalitu, jsou topový tým. Ne nadarmo jsou tam, kde jsou, myslím si ale, že jsme byly hodně kompaktní a ubránily většinu šancí Wolfsburgu. Je jen škoda, že jsme dostaly ty dva góly. Při druhé brance tam jejich hráčka byla sama, při té první jsme se špatně navázaly. Je to škoda, myslím si ale, že jsme podaly skvělý výkon."

Navíc jste si vypracovaly šance, zápas nebyl na jednu branku. Je alespoň to podle vás pozitivum?
„Určitě ano. Zápas byl nahoru dolů, my si vytvořily pár šancí, v prvním poločase jsme mohly dát gól z rohu. Je škoda, že to tam nepadlo."

Co říkáte na atmosféru v Edenu?
„Chtěla bych moc poděkovat divákům, jsem strašně ráda, že přišlo tolik lidí. Bylo to skvělé, celý zápas nás hnali kupředu, za což jsem strašně ráda."

Aktuálně

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Sezona v číslech: Dominance v útoku, obraně i v hledišti

7. 6. 2023
Nejvíc gólů, nejlepší obrana, nejlepší střelec i nejvyšší návštěvnost. Pojďme se podívat na uplynulou stříbrnou sezonu v číslech.

#SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Další články