ONLINE: Od 18:45 odveta UECL proti Kluži | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:45 odveta UECL proti Kluži

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 18:45 odvetu v Rumunsku v základní skupině Konferenční ligy proti Kluži. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Oproti nedělnímu duelu v Olomouci udělali trenéři pět změn. Davida Douděru nahradil na pravé straně obrany Oscar, jeho místo nalevo obsadil David Jurásek. Jakuba Hromadu prostřídal v záloze Ibrahim Traoré. Ofenzivní záložní trojici tvoří Moses Usor, Yira Sor a Peter Olayinka.

Zdravotní problémy nepustí do hry Aleše Mandouse, Davida Douděru, Eduarda Santose, Lukáše Provoda, Tomáše Holeše, Jana Bořila, Davida Hovorku, Petra Ševčíka a Ivana Schranze. Na soupisce chybí Jakub Hromada a Václav Jurečka.

Sestava: Kolář – Oscar, Ousou, Kačaraba, Jurásek D. – Tiéhi, Traoré – Sor, Usor, Olayinka - Tecl
Lavička: Dvořák, Sirotník, Masopust, Ewerton, Lingr, M. Jurásek, Kričfaluši, A. Pudil, Konečný

Zápas začíná v 18:45 v Kluži a přímým přenosem ho odvysílá ČT sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Sezona v číslech: Dominance v útoku, obraně i v hledišti

7. 6. 2023
Nejvíc gólů, nejlepší obrana, nejlepší střelec i nejvyšší návštěvnost. Pojďme se podívat na uplynulou stříbrnou sezonu v číslech.

#SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Další články