Los skupinové fáze Ligy mistryň už v pondělí | SK Slavia Praha
Více

Los skupinové fáze Ligy mistryň už v pondělí

Barcelona, Chelsea, Wolfsburg, Lyon - jeden z těchto gigantů v ženském fotbale dorazí během podzimu do Prahy! Losování základních skupin Ligy mistryň UEFA proběhne už v pondělí 3. října od 13:00 v Nyonu.

V osudí bude celkem 16 týmů, které se rozlosují do čtyř skupin po čtyřech týmech. Před losováním byly kluby rozděleny do čtyřech výkonnostních košů. V prvním koši jsou zařazeni mistři tří nejlepších evropských lig (dle koeficientu) + loňský vítěz, od dalšího koše určuje pořadí klubový koeficient - Slavia je díky úspešným minulým sezónám na celkovém 7. místě klubového žebříčku ze všech zúčastněných týmů. Slávistky si tento skupinový formát UWCL zahrají poprvé, jelikož se takto hraje od sezony 2021/2022, kdy do hlavní fáze neprobojovaly a vypadly s londýnským Arsenalem.

- Všechna utkání budou mít výkop v 18:45 nebo 21:00
- První hrací den je na programu 19 / 20. října
- Každý zápas UWCL bude vysílán v několika jazyčném komentáři na Youtube kanálu DAZN
- Finále Ligy mistryň se odehraje 3./4. června na stadionu v Eindhovenu.
- Los skupinové fáze Ligy mistryň můžete sledovat v pondělí 3.října od 13:00 v Nyonu, zde.

  • 1. koš: Olympique Lyon, FC Barcelona, Vfl Wolfsburg, Chelsea FC
  • 2. koš: Paris Saint Germain, Bayern Mnichov, SK Slavia Praha, Arsenal FC
  • 3. koš: Rosengärd, Juventus, Real Madrid, St. Pölten
  • 4. koš: FC Curych, KFF Vllaznia (Albánie), Benfica Lisabon, AS ŘímAktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články