Vysoká výhra slávistek proti Plzni | SK Slavia Praha
Více

Vysoká výhra slávistek proti Plzni

Svěřenkyně trenéra Karla Pitáka opět naplno bodovaly, když porazily za silného deště na domácím hřišti v Horních Měcholupech Viktorii Plzeň 8:0. Hattrickem se blýskla Szewieczková a Kožárová, jednu branku přidala Khýrová a poprvé na domácí půdě v české lize i Keene.

„S odehraným zápasem jsem velmi spokojená, všechny jsme makaly od začátku zápasu a přineslo to své ovoce. Plzeň se díky naší poctivé defenzivě k ničemu nedostala a my se tak mohly soustředit na střelbu a zakončení, kde padlo osm krásných branek. Na zápas s islandským Valurem v Lize mistryň jsme se skvěle naladily, v týmu panuje pozitivní nálada a víme, jak velkou útočnou sílu máme. Hodně věřím, že si na Islandu vytvoříme gólové příležitosti, ze kterých se prosadíme,“ věří střelkyně sedmi ligových branek Tereza Kožárová.

„Zápas nám sedl od první minuty, jsem ráda, že se nám povedl jak herně tak výsledkově. Branek mohlo padnout mnohem víc, ale věřím, že jsme si je nechaly i na středu proti Valuru. Výhra proti Plzni byla velmi důležitá pro sebevědomí týmu, cítím v kabině obrovské odhodlání soupeře porazit a postoupit do další fáze Ligy mistryň,“ prozradila střelkyně hattricku Tereza Szewieczková.

Už ve středu 21.9. je na programu úvodní zápas Ligy mistryň proti islandskému Valuru Reykjavík! Hraje se ve středu od 19:00 hodin (českého času) na hřišti soupeře.

Aktuálně

Jurečka jako Bican! Jak se stal králem střelců?

3. 6. 2023
Václav Jurečka prožil fenomenální závěr ligy. Před nadstavbou ztrácel na nejlepšího střelce 11 branek, po pěti zápasech ale mohl slavit, protože nasázel 12 gólů a vystřílel si korunu pro krále střelců.

Fotbal i program světového formátu. Eden oslaví 15 let

3. 6. 2023
Finále prestižního mezinárodního turnaje nejlepších mládežnických akademií, premiérové derby kategorie U15 na hlavním stadionu, koncertní show známého rapera Majka Spirita, i nahlédnutí do míst, kde se na zápasy připravují hráči našeho A-týmu. To vše a mnohem víc vás čeká na akci Eden žije! Přijďte společně s námi příští sobotu oslavit 15 let našeho domova. Vstupné? Zdarma!

Dorostence čeká derby víkend

2. 6. 2023
V sobotu 3. a v neděli 4. června proběhnou derby všech dorosteneckých kategorií. Dvě se odehrají doma, na Xaverově, a ke dvěma mládežníci vycestují na Strahov.

Další články