B-tým v neděli od 16:30 ve Vlašimi | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli od 16:30 ve Vlašimi

Po výsledkově nevydařeném utkání s Příbramí se B-tým v neděli střetne v rámci 9. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Vlašimí. Utkání je na programu od 16:30 na stadionu v Kollárově ulici ve Vlašimi.

V neděli čeká svěřence trenéra Marka Jarolíma 9. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V rámci tohoto kola sešívaní vyjedou do Vlašimi, se kterou se utkají v neděli od 16:30 na stadionu v Kollárově ulici ve Vlašimi.

Vlašim nevstoupila do aktuálního ročníku úplně ideálně. Z osmi odehraných utkání má pouze jednu výhru. Na svém kontě má tedy tři body. Vlašimi náleží šestnáctá příčka v tabulce, sešívaným pozice třináctá.

Sešívaní mají za sebou porážku s Příbramí a v nedělním duelu se budou chtít poprat o všechny tři body. „Ze spousty věcí jsem měl daleko lepší pocit než v zápase s Varnsdorfem. Prohry nám ukazují naše limity a věci, na kterých je třeba pracovat. Bude pak třeba posoudit, jak jsme se dokázali zlepšit. Je skvělé, že nám takový zápas ukáže určité věci. Ukazuje nám to, že musíme umět nechybovat ve hře s míčem. Určité nevynucené chyby tam nemohou být, pak se bude také klukům mnohem lépe hrát. V tom nás zápas s Příbramí ztrestal. Když se zlepšíme ve hře s míčem, na což cílíme nejvíce, tak pak může být pokrok i v celkové hře,“ řekl po utkání s Příbramí hlavní trenér Marek Jarolím.

Utkání ve Vlašimi začíná v 16:30. Sektor hostí bude otevřen a vstupné je 100 Kč.

Pokud se na stadion nechystáte, utkání můžete sledovat živě pomocí streamu zde.

Aktuálně

Hovory z Edenu: Rozhovor s Jaroslavem Tvrdíkem

22. 9. 2022
Ve čtvrtek odpoledne mluvil Jaroslav Tvrdík v rozhovoru z Edenu o tématech okolo klubu.

Hráči na hostování: van Burenův gól k výhře nestačil, Kinský se činil v derby

22. 9. 2022
Jak s v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Sešívaný gólostroj: Překonání rekordu české ligy

22. 9. 2022
Slávisté během prvních osmi kol nastříleli jednatřicet branek a překonali tak rekord samostatné české historie. Předchozí rekord nejvíce vstřelených gólů za prvních osm ligových kol držela od roku 2020 taky Slavia s 26 brankami.

Další články