B-tým v neděli od 16:30 ve Vlašimi | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli od 16:30 ve Vlašimi

Po výsledkově nevydařeném utkání s Příbramí se B-tým v neděli střetne v rámci 9. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Vlašimí. Utkání je na programu od 16:30 na stadionu v Kollárově ulici ve Vlašimi.

V neděli čeká svěřence trenéra Marka Jarolíma 9. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V rámci tohoto kola sešívaní vyjedou do Vlašimi, se kterou se utkají v neděli od 16:30 na stadionu v Kollárově ulici ve Vlašimi.

Vlašim nevstoupila do aktuálního ročníku úplně ideálně. Z osmi odehraných utkání má pouze jednu výhru. Na svém kontě má tedy tři body. Vlašimi náleží šestnáctá příčka v tabulce, sešívaným pozice třináctá.

Sešívaní mají za sebou porážku s Příbramí a v nedělním duelu se budou chtít poprat o všechny tři body. „Ze spousty věcí jsem měl daleko lepší pocit než v zápase s Varnsdorfem. Prohry nám ukazují naše limity a věci, na kterých je třeba pracovat. Bude pak třeba posoudit, jak jsme se dokázali zlepšit. Je skvělé, že nám takový zápas ukáže určité věci. Ukazuje nám to, že musíme umět nechybovat ve hře s míčem. Určité nevynucené chyby tam nemohou být, pak se bude také klukům mnohem lépe hrát. V tom nás zápas s Příbramí ztrestal. Když se zlepšíme ve hře s míčem, na což cílíme nejvíce, tak pak může být pokrok i v celkové hře,“ řekl po utkání s Příbramí hlavní trenér Marek Jarolím.

Utkání ve Vlašimi začíná v 16:30. Sektor hostí bude otevřen a vstupné je 100 Kč.

Pokud se na stadion nechystáte, utkání můžete sledovat živě pomocí streamu zde.

Aktuálně

Jurečka jako Bican! Jak se stal králem střelců?

3. 6. 2023
Václav Jurečka prožil fenomenální závěr ligy. Před nadstavbou ztrácel na nejlepšího střelce 11 branek, po pěti zápasech ale mohl slavit, protože nasázel 12 gólů a vystřílel si korunu pro krále střelců.

Fotbal i program světového formátu. Eden oslaví 15 let

3. 6. 2023
Finále prestižního mezinárodního turnaje nejlepších mládežnických akademií, premiérové derby kategorie U15 na hlavním stadionu, koncertní show známého rapera Majka Spirita, i nahlédnutí do míst, kde se na zápasy připravují hráči našeho A-týmu. To vše a mnohem víc vás čeká na akci Eden žije! Přijďte společně s námi příští sobotu oslavit 15 let našeho domova. Vstupné? Zdarma!

Dorostence čeká derby víkend

2. 6. 2023
V sobotu 3. a v neděli 4. června proběhnou derby všech dorosteneckých kategorií. Dvě se odehrají doma, na Xaverově, a ke dvěma mládežníci vycestují na Strahov.

Další články