ONLINE: Od 18:45 v Edenu proti Ballkani | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:45 v Edenu proti Ballkani

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 18:45 doma v Edenu druhé utkání Evropské konferenční ligy proti FC Ballkani. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Trenérský štáb udělal oproti nedělnímu zápasu s Českými Budějovicemi jedinou změnu. Na hrotu hraje místo Stanislava Tecla Peter Olayinka. Na lavičce jsou připravení mládežníci Ondřej Kričfaluši, Erik Biegon, Jakub Kopáček a Štěpán Beran.

Zdravotní problémy nepustí do hry Yiru Sora, Jana Bořila, Davida Hovorku, Tomáše Holeše, Matěje Juráska a Petra Ševčíka. Na soupisce pro UECL není Jakub Hromada.

Sestava: Mandous – Douděra, Ousou, Kačaraba, Jurásek D. – Tiéhi, Provod – Masopust, Lingr, Schranz – Olayinka
Lavička: Kolář, Sirotník, Tecl, Santos, Usor, Oscar, Ewerton, Traoré, Kričfaluši, Biegon, Kopáček, Beran

Zápas začíná v Edenu od 18:45 a přímým přenosem ho odvysílá Sport 1.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici Sport 1, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články