Vstupenky na Liberec v prodeji | SK Slavia Praha
Více

Vstupenky na Liberec v prodeji

V neděli 2. října přivítáme ve Fortuna Areně Liberec a senioři od nás dostanou opět dárek - mohou se přijít podívat zdarma na Slavii.

Utkání 10. kola FORTUNA:LIGY proti Liberci odehrajeme v neděli 2. října od 19 hodin. Vstupenky je možné zakoupit ve volném prodeji, můžete si je pořídit na webu Ticketportalu nebo na pokladnách během jejich otevírací doby. Permanentkáři mají na všechny ligové zápasy vstup zdarma.

Akce pro seniory Vezmi dědu a babičku na fotbal!

Slavia ve spolupráci s prof. Janem Pirkem připravila na dva zápasy podzimní části sezony akci Vezmi dědu a babičku na fotbal! V rámci ní mají všichni senioři nad 63 let (včetně) vstup na fotbal zdarma! Senioři si už mohli užít zápas s Pardubicemi a nyní mohou přijít i na duel s Libercem. Zápas se odehraje jen den po Mezinárodním dni seniorů a lístek zdarma je tak naším dárkem pro fotbalové dědečky a babičky. Před utkáním se navíc mohou nejen senioři těšit na autogramiádu nejstarších slávistických hráčů, které viděli ještě na vlastní oči rozdávat fotbalovou radost na hřišti.

Vstupenku zdarma lze vyzvednout pouze na pokladnách u vstupu č. 4 během jejich otevírací doby anebo v den zápasu oproti předložení dokladu s fotografií prokazujícímu věk. Na jeden doklad lze vyzvednout jednu vstupenku a může si ji vyzvednout pouze osoba, pro kterou je lístek určen. Konkrétní místo bude možné vybírat z volných sedaček určených pro tuto akci. Kvůli nutnosti ověření věku nebude možné koupit vstupenku zdarma online na Ticketportalu ani žádat o vrácení vstupného po provedení online nákupu.

Další informace:

  • Ceny vstupenek pro toto utkání jsou v kategorii Z2
  • Permanentní vstupenky pro toto utkání jsou platné
  • Na toto utkání lze čerpat ceníkové slevy. V případě uplatnění seniorské slevy při online nákupu není následně možné žádat o vrácení peněz za vstupenku
  • Otevírací dobu pokladen naleznete v sekci Pokladny
  • V případě neúčasti na stadionu mohou permanentkáři své místo uvolnit
  • Jediný oficiální partner pro prodej vstupenek SK Slavia Praha je Ticketportal

Ceník vstupenek

Vstupenky na Liberec jsou v prodeji v kategorii Z2.

Ceníkové slevy

Členové Odboru přátel nebo Fanklubu 10 %
Držitelé průkazu ZTP/TP 10 %
Senioři nad 63 let 20 %

Pokud máte dotaz v souvislosti s akcí Vezmi dědu na fotbal, obraťte se prosím na náš email vstupenky@slavia.cz. V závislosti na množství dotazů vám odpovíme co nejdříve.

Aktuálně

Hovory z Edenu: Rozhovor s Jaroslavem Tvrdíkem

22. 9. 2022
Ve čtvrtek odpoledne mluvil Jaroslav Tvrdík v rozhovoru z Edenu o tématech okolo klubu.

Hráči na hostování: van Burenův gól k výhře nestačil, Kinský se činil v derby

22. 9. 2022
Jak s v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Sešívaný gólostroj: Překonání rekordu české ligy

22. 9. 2022
Slávisté během prvních osmi kol nastříleli jednatřicet branek a překonali tak rekord samostatné české historie. Předchozí rekord nejvíce vstřelených gólů za prvních osm ligových kol držela od roku 2020 taky Slavia s 26 brankami.

Další články