ONLINE: Od 19:00 proti Českým Budějovicím | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 proti Českým Budějovicím

Sešívaní hrají v rámci 8. kola FORTUNA:LIGY domácí zápas proti Českým Budějovicím. V jaké sestavě slávisté nastoupí?

Trenérský štáb udělal oproti čtvrtečnímu utkání se Sivassporem šest změn. Místo Tarase Kačaraby nastoupí na stoperském postu kapitán Tomáš Holeš, na pozici levého beka se postaví David Jurásek a post hrotového útočníka zaujme lídr střeleckých tabulek ligy Stanislav Tecl. Pozitivní zprávou je návrat Václava Jurečky, který Jindřichu Trpišovskému chyběl od zápasu v Athénách.

Zdravotní problémy naopak nepustí do hry Yiru Sora, Jana Bořila, Davida Hovorku, Ibrahima Traorého, Eduarda Santose a Petra Ševčíka.

Sestava: Mandous – Jurásek D., Ousou, Holeš, Douděra – Masopust, Provod, Tiéhi, Lingr, Schranz – Tecl

Lavička: Kolář, Olayinka, Jurečka, Usor, Oscar, Ewerton, Hromada, Kačaraba, Jurásek M.

Zápas začíná ve Fortuna Areně od 19:00 a přímým přenosem ho odvysílá O2 TV Sport.

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články