ONLINE: Od 21:00 zápas UECL proti Sivassporu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 21:00 zápas UECL proti Sivassporu

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 21:00 v Turecku první zápas skupinové fáze Evropské konferenční ligy proti Sivassporu.

Trenérský tým udělal oproti nedělnímu zápasu se Slováckem pět změn. Místo Eduarda Santose hraje Aiham Ousou, Lukáš Masopust se přesouvá na levou stranu místo Davida Juráska, kterého nahrazuje na pravé obraně David Douděra. Útočnou středovou trojici tvoří Moses Usor, Ibrahim Traoré a Matěj Jurásek. Peter Olayinka se posouvá ze křídla na hrot, kde hraje místo Stanislava Tecla.

Zdravotní problémy do hry nepustí Ondřeje Koláře, Eduarda Santose, Ondřeje Lingra, Davida Juráska, Yiru Sora, Oscara, Václava Jurečku, Jana Bořila a Davida Hovorku. Jakub Hromada do utkání nezasáhne, protože chybí na soupisce pro Konferenční ligu.

Zápas začíná ve 21:00 a v přímém přenosu ho odvysílá ČT sport.

Sestava: Mandous – Douděra, Ousou, Kačaraba, Masopust – Holeš, Ševčík – Usor, Traoré, Jurásek M. – Olayinka
Lavička: Dvořák, Tiéhi, Tecl, Provod, Ewerton, Schranz, Labík, Šubert

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články