ONLINE: Od 19:00 venku proti Slovácku | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 venku proti Slovácku

Sešívaní hrají v neděli od 19:00 venku v Uherském Hradišti proti Slovácku v rámci sedmého ligového kola. Jakou sestavu vybral pro zápas trenérský tým?

Hlavní trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti středečnímu utkání s Teplicemi tři změny. Místo Ivana Schranze, který se posunul na křídlo, hraje na pravé obraně Lukáš Masopust. Ofenzivní trojici v záloze tvoří vedle Schranze Lukáš Provod a Peter Olayinka, kteří nahradili Mosese Usora, Ondřeje Lingra a Matěje Juráska.

Zdravotní problémy do hry nepustí Jana Bořila, Davida Hovorku, Yiru Sora, Oscara a Václava Jurečku.

Sestava: Mandous – Masopust, Santos, Kačaraba, Jurásek D. – Ševčík, Holeš – Schranz, Provod, Olayinka – Tecl
Lavička: Kolář, Ousou, Tiéhi, Usor, Douděra, Ewerton, Hromada, Traoré, Lingr, Jurásek M.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O tlaku do vápna, terénu, brankářích i Santosovi

2. 10. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Libercem (3:0) o dobré první půli, neproměněných šancích, špatném stavu trávníku, zranění Aleše Mandouse, výkonu Ondřeje Koláře i situaci okolo Eduarda Santose.

Pauza byla dlouhá. Dokázal jsem si, že na to pořád mám

2. 10. 2022
Ondřej Kolář nastoupil k soutěžnímu zápasu po pěti měsících, svůj návrat orámoval čistým kontem. Navíc proti Liberci, jehož je odchovancem. Před novináři hovořil po utkání o těžkém zákroku v nastavení i své svatbě.

Pořád se učím. Těší mě čisté konto i moje trefa

2. 10. 2022
Aiham Ousou otevřel skóre v zápase s Libercem (3:0), ve kterém si zároveň připsal svůj 50. soutěžní start za Slavii. V rozhovoru hodnotil průběh duelu, svůj milník i zkušenosti nasbírané během reprezentační přestávky, kdy byl poprvé povolán do švédské seniorské reprezentace.

Další články