AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na derby béček | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na derby béček

B-tým už v sobotu 13. srpna čeká v rámci 3. kola FN:L derby na Xaverově. Přečtěte si důležité informace o nákupu vstupenek.

V sobotu 13. srpna od 10:15 je na programu 3. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém se střetne slávistický B-tým s rezervou Sparty.

Derby béček se odehraje v areálu Na Chvalech, na Xaverově. Stadion se veřejnosti otevře v 9:15 a vstupenky budou ve volném prodeji na místě na pokladnách. Dorazte na stadion s předstihem, kapacita je omezená.

Pro permanentkáře platí vstup zdarma. Vzhledem k očekávanému vyššímu zájmu fanoušků o utkání a nízké kapacitě stadionu si permanentkáři musí vyzvednout vstupenku na utkání, kterou získají po předložení platné permanentní vstupenky zdarma. Tyto vstupenky zdarma si můžete už nyní vyzvednout v oficiálním Fanshopu SK Slavia Praha nebo v TS Storu ve Fortuna Areně, kde budou k dostání do pátku. Pokud se kapacita vstupenek nevyčerpá, budou lístky pro permanentkáře k dostání na Xaverově i v den zápasu. Při vstupu na utkání B-týmu následně budou vpuštěni permanentkáři pouze na základě předložení platné permanentní vstupenky a vstupenky zdarma. Pro toto utkání klub vyhradil pro permanentkáře prostor na západní tribuně.

V den zápasu budou na pokladnách xaverovského areálu v prodeji i klasické placené vstupenky. Vstupné je 100 Kč.

Vzhledem k omezené kapacitě stadionu je hlavní tribuna na tento zápas vyhrazena pouze pro novináře, partnery klubu a čestné hosty. Všechny vstupenky, zdarma pro permanentkáře i klasické placené jsou situovány na západní tribunu.

Vstupenky na utkání si budou moci na místě zakoupit také fanoušci hostí do odděleného sektoru. Sektor hostů se nachází na východní tribuně, vstup na něj je z ulice Božanovská vedle pizzerie. Vstupenky budou k prodeji u vchodu do tohoto sektoru a jsou za cenu 100 Kč.

Občerstvení je pro fanoušky z hlavní i západní tribuny zajištěno. Parkování v areálu bohužel z kapacitních důvodů není možné, proto prosíme fanoušky, aby parkovali v okolí areálu, případně zvážili svou cestu na utkání městskou hromadnou dopravou.


Aktuálně

Hovory z Edenu: Rozhovor s Jaroslavem Tvrdíkem

22. 9. 2022
Ve čtvrtek odpoledne mluvil Jaroslav Tvrdík v rozhovoru z Edenu o tématech okolo klubu.

Hráči na hostování: van Burenův gól k výhře nestačil, Kinský se činil v derby

22. 9. 2022
Jak s v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Sešívaný gólostroj: Překonání rekordu české ligy

22. 9. 2022
Slávisté během prvních osmi kol nastříleli jednatřicet branek a překonali tak rekord samostatné české historie. Předchozí rekord nejvíce vstřelených gólů za prvních osm ligových kol držela od roku 2020 taky Slavia s 26 brankami.

Další články