Děkujeme, že fandíte slušně | SK Slavia Praha
Více

Děkujeme, že fandíte slušně

Velmi si vážíme fandění na každém zápase a i v dnešní den budou fanoušci naším 12. hráčem. V rámci evropských zápasů však současně potřebujeme dodržovat bezpečnostní pravidla stadionu.

To se týká jednak průchodnosti schodů na tribunách, které musí být při zápasech volné z důvodu případného nouzového úniku. Avšak také se to týká vhazování jakýchkoliv předmětů na plochu a zapalování pyrotechniky.

Slavia měla na utkání proti St Joseph´s uzavřenou Tribunu Sever a v případě, že fanoušci nebudou dodržovat bezpečnostní opatření, hrozí Slavii vysoká finanční pokuta a případně i znovu uzavření některých částí stadionu či úplné uzavření stadionu.

Pojďme Slavii pomoct k vítězství, abychom byli spolu ještě silnější. Děkujeme!

Aktuálně

​Konečně! Přesně jsem věděl, co chci udělat

12. 8. 2022
Václav Jurečka v nastaveném čase definitivně ukončil drama v Athénách a svým druhým gólem od svého letního příchodu přispěl k postupu do play off Evropské konferenční ligy.

O postupu, výkonu Mandouse i souboji s Rakówem

11. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po remíze na Panathinaikosu o pocitech z postupu, problémech v ofenzivě, skvělé kulise i výhledu do dvojzápasu s Rakówem.

Nestresuju se. V takovém prostředí by chtěl hrát každý

11. 8. 2022
Aleš Mandous hovořil po zápase s Panthinaikosem o svém jistém výkonu, bouřlivé atmosféře a vyhlídkách na poslední předkolo.

Další články