B-tým: V sobotu od 17:00 venku proti Táborsku | SK Slavia Praha
Více

B-tým: V sobotu od 17:00 venku proti Táborsku

Slávsitický B-tým v sobotu čeká druhé kolo Fortuna Národní Ligy. Od 17:00 se představí na hřišti Táborska, kam můžete slávisty přijet podpořit!

Zápas Táborsko - Slavia B se odehraje na stadionu v Kvapilově ulici (Kvapilova 3075, 390 03 Tábor). Táborsko loňskou sezonu F:NL zakončilo na osmém místě, v prvním kole nového ročníku remizovalo 1:1 na hřišti Příbrami.

Na stadionu bude otevřen sektor pro hostující fanoušky, ale fanoušci Slavie si můžou koupit vstupenky i do jiných sektorů. Jednotná cena vstupu je 80,- Kč, děti do 140 cm mají vstup zdarma. Na zápase bude zajištěno občerstvení. Dorazte podpořit mladé slávisty na cestě za prvními druholigovými body!

Jediné parkoviště se rekonstruuje, proto fanouškům doporučujeme zaparkovat v okolních ulicích.

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články