ONLINE: Od 16:00 první ligový zápas proti Hradci Králové | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 16:00 první ligový zápas proti Hradci Králové

Sešívaní hrají v neděli od 16:00 první ligový zápas sezony 2022/23 v Mladé Boleslavi proti Hradci Králové. Podívejte se na sestavu, kterou pro utkání vybral trenérský tým.

V sestavě se objevilo oproti čtvrtečnímu zápasu proti St Joseph's několik změn. Trenérský tým vyměnil celou obrannou čtveřici, ve které nastoupí Douděra, Ousou, Santos a Oscar. Christ Tiéhi se přesunul k Tomáši Holešovi do defenzivní záložní dvojice. V útočné záložní trojici operují Usor, Traoré a Ewerton. Na hrot se posunul Václav Jurečka, který hrál ve čtvrtek na křídle.

Na lavičce je připravený dvacetiletý záložník Marek Icha, který má tak možnost nastoupit poprvé v soutěžním zápase z A-tým.

Sestava: Mandous – Douděra, Ousou, Santos, Oscar – Tiéhi, Holeš – Usor, Traoré, Ewerton – Jurečka
Lavička: Kolář, Masopust, Tecl, Fila, Provod, Ševčík, Schranz, Kačaraba, Lingr, Jurásek M., Icha

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Sezona v číslech: Dominance v útoku, obraně i v hledišti

7. 6. 2023
Nejvíc gólů, nejlepší obrana, nejlepší střelec i nejvyšší návštěvnost. Pojďme se podívat na uplynulou stříbrnou sezonu v číslech.

#SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Další články