ONLINE: Od 19:00 první zápas sezony na Gibraltaru | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 první zápas sezony na Gibraltaru

Slávisté od 19:00 zahajují sezonu 2022/23 zápasem na půdě gibraltarského St Joseph's, přímý přenos vysílá O2 TV Sport. V základní sestavě hraje pět nových posil.

V brance začíná Aleš Mandous, ve středu obrany startuje stejně jako ve všech přípravných duelech Ousou se Santosem. Pravou stranu má na starosti David Douděra s Mosesem Usorem, který se dvakrát krásně prosadil v přípravě.

Levý kraj obstará Oscar s Ewertonem, ten se na tréninkovém kempu v Rakousku blýskl hattrickem do sítě Rapidu Bukurešť. Ve středu pole nastoupí trojice Holeš - Tiéhi - Traoré. Na hrotu hraje od první minuty rychlík Yira Sor.

Sestava: Mandous - Douděra, Ousou, Santos, Oscar - Holeš, Tiéhi - Usor, Traoré, Ewerton - Sor

Lavička: Kolář, Sirotník, Olayinka, Fila, Jurečka, Provod, Schranz, Valenta, Lingr, Jurásek D.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Sezona v číslech: Dominance v útoku, obraně i v hledišti

7. 6. 2023
Nejvíc gólů, nejlepší obrana, nejlepší střelec i nejvyšší návštěvnost. Pojďme se podívat na uplynulou stříbrnou sezonu v číslech.

#SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Další články