ONLINE: Od 18:00 druhý přípravný zápas s Rapidem Bukurešť | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 druhý přípravný zápas s Rapidem Bukurešť

Slávisté od 18:00 hrají přípravný zápas na soustředění v Rakousku. V Oeppingu je čeká rumunský Rapid Bukurešť. Poprvé hrají Jurečka a Tiéhi.

Trenér Jindřich Trpišovský vybral pro utkání s devátým týmem uplynulé sezony rumunské ligy do základní sestavy dva nováčky. V útoku čeká premiéra reprezentačního útočníka Václava Jurečku. Po boku Tomáše Holeše a Ibrahima Traorého ve středu pole nastupuje Christ Tiéhi, jehož hostování s opcí z Liberce se finalizuje.

Složení stoperské dvojice zůstalo stejné jako v prvním přípravném utkání, bránit svatyni Ondřej Koláře budou Aiham Ousou a Eduardo Santos. Levou stranu mají na starosti Oscar s Ewertonem a napravo operují Douděra s Mosesem Usorem. Na lavičce je připravena čerstvá jedenáctka včetně nejnovější posily Matěje Valenty.

Přímý přenos můžete sledovat na našem YouTube kanále nebo níže. Pokud zápas nemůžete sledovat, nechte se zápasem provést Radiem Slavia.

Sestava: Kolář – Douděra, Ousou, Santos, Oscar – Holeš, Tiéhi – Usor, Traoré, Ewerton – Jurečka

Lavička: Kovář, Olayinka, Tecl, Sor, Ševčík, Hromada, Schranz, Valenta, Kačaraba, Jurásek D., Icha

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Přímý přenos

Aktuálně

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Sezona v číslech: Dominance v útoku, obraně i v hledišti

7. 6. 2023
Nejvíc gólů, nejlepší obrana, nejlepší střelec i nejvyšší návštěvnost. Pojďme se podívat na uplynulou stříbrnou sezonu v číslech.

#SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Další články