ONLINE: Od 17:00 derby na závěr sezony | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 derby na závěr sezony

Slávsité uzavírají stříbrnou sezonu 303. derby proti Spartě. V základní sestavě hraje Daniel Samek.

Pro závěrečné utkání sezony udělal trenér Jindřich Trpišovský hned šest změn oproti zápasu na půdě Baníku Ostrava. Na levém kraji obrany startuje čerstvý Objev roku dle LFA David Jurásek, na pravé straně hraje Aiham Ousou. Do stoperské dvojice se vedle Ondřeje Kúdely vrací David Hovorka. Ve středu hřiště nastupuje nejlepší hráč letošní sezony Tomáš Holeš a také Daniel Samek.

Ofenzivu vede Stanislav Tecl, na pravém křídle tentokrát nastupuje Oscar. Na lavičce je poprvé připravený Moses Usor. Dvacetiletý nigerijský útočník přestoupil do Slavie letos v zimě. V jarní části sezony nastoupil za B-tým do pěti zápasu a dokázal se hned třikrát prosadit. V Nigérii hrál za místní akademii, ze které mimo jiných vzešel Peter Olayinka a Yira Sor.

Ze zdravotních důvodů chybí Jakub Hromada, Ivan Schranz, Lukáš Provod Lukáš Masopust, Jan Bořil, a Michael Krmenčík. Petera Olayinku a Yiru Sora vyřadila nemoc.

Utkání začíná v 17:00 a v přímém přenosu ho vysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Ousou, Kúdela, Hovorka, Jurásek – Samek, Holeš – Oscar, Traoré, Lingr – Sor
Lavička: Kolář, Talovjerov, Plavšić, Fila, Kačaraba, Lingr, Usor

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články