Sartid porazil v lize Borač | SK Slavia Praha

Sartid porazil v lize Borač

V zápase srbskočernohorské ligy porazil Sartid Smeděrevo, nás soupeř v Poháru UEFA, v domácím prostředí Borač 1:0. Duel sledoval asistent trenéra Miroslav Jirkal. „Po trestném kopu Mudriniče rozhodl v poslední minutě střídající Kocič,“ telefonoval přímo ze stadiónu.

Sartid měl po celé utkání převahu, hosté pouze bránili. „Dlouho se ale nemohl prosadit, i přesto, že ve druhé půli zahrával řadu standardních situací. Vítězný gól dal nakonec šťastně, ale zcela po zásluze,“ všiml si náš zvěd.

Sestava Smeděreva se příliš nelišila od posledního střetnutí na Železniku. „Kouč vyměnil jen krajní obránce, vpravo nastoupil Kekezovič, vlevo Radosavljevič,“ upřesnil Jirkal.

Pořadatelé napočítali pouze dva tisíce diváků. „Na nás by jich však mělo přijít deset tisíc, zaslechl jsem i hlasy, že by mohlo být vyprodáno. Což by znamenalo sedmnáct tisíc fanoušků. Atmosféra je velice příjemná, stadión je jeden z nejlepších v zemi,“ pochvaloval si Miroslav Jirkal.

Slavia cestuje do Srbska v úterý, utkání proti Smeděrevu hraje ve středu od 16:30.

Sartid – Borac 1:0 (0:0)
Branka: 90. Kocič
Sestava Sartidu: Žilič – Kekezovič (80. Kočic), Kovačevič, Spasič, Radosavljevič – Kulič (46. Bogdanovič), Zorič, Mudrinič, Zečevič – Pantelič, Mirosavljevič (75. Živkovič)