Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room | SK Slavia Praha
Více

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Slavia esports spojuje síly s renomovanou českou značkou a jedním z největších tuzemských hráčů na trhu s elektronikou CZC. Sešívané barvy tím navazují spolupráci s odborníkem na vyladěné herní arsenály, které se tak stanou součástí každodenní výbavy slávistických esports hráčů.

Esports room

Při této příležitosti rovněž představujeme náš zbrusu nový Esports room, který se nám podařilo vybavit tou nejlepší herní technikou pro zajištění těch nejlepších tréninkových a výkonnostních podmínek pro naše hráče. Vybavení od nového partnera CZC Gaming, které čítá například myši, sluchátka, klávesnice, nebo židle, je doplněno monitory z řady Odyssey od našeho dalšího partnera Samsung, se kterým jsme navázali spolupráci už před dvěma lety, viz. článek.

Fanoušci si budou moct nový Esports room prohlédnout už velmi brzo přímo v akci. V pondělí 31. ledna od 17:00 z něj uspořádáme stream, do kterého se budete moct zapojit a soutěžit tak o hodnotné ceny. O den později, 1. února se pak můžete z Esports roomu těšit na stream dvou slávistických zápasů e:Ligy, ve které drží slávisté prozatímní třetí příčku. O obou akcích budeme informovat na našich sociálních sítích.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články