Oscar prodloužil smlouvu do roku 2025 | SK Slavia Praha
Více

Oscar prodloužil smlouvu do roku 2025

Oscar Dorley podepsal se Slavií novou smlouvu, která platí do června 2025. Jak si liberijský univerzál projevené důvěry váží a jak hodnotí letošní sezonu?

Podepsal jste se Slavií smlouvu do roku 2025, vaše první pocity?
„Jsem moc šťastný, všechno je v nejlepším pořádku. Cítím se dobře, že jsem mohl podepsat tuto smlouvu!“

Během podpisu s vámi byla skrz mobilní telefon i vaše maminka, jak se to seběhlo?
„Vždycky tu je pro mě, vždycky to tak bylo. Že jsme to mohli prožít spolu pro mě moc znamená. Byla se mnou v horších časech, v dobrých, prostě pokaždé. Proto ji chci mít vždycky nablízku."

Jak hodnotíte letošní veleúspěšnou sezonu?
„Bylo to skvělé, odehráli jsme hodně dobrých zápasů. Každý udělal pro úspěch týmu maximum, tvrdě jsme dřeli. Když tým spolupracuje a drží pohromadě, dosáhnete všeho, čeho si přejete. Proto jsme měli tak dobrou sezonu."

Jaké máte se Slavií plány a ambice do dalšího ročníku?
„Musíme se dál snažit být co nejlepší, protože se nemůžeme uspokojit tím, že jsme došli daleko. Nesmíme se zastavit, musíme pracovat dál jako tým. Vím, že se nám to podaří, protože máme velmi dobrý trenérský tým, který nás vždycky žene k nejlepším výkonům, hráči jsou připravení udělat maximum. Myslím, že se příště dostaneme ještě dál."


Oscar Dorley po podpisu nové smlouvy s předsedou představenstva SK Slavia Praha Jaroslavem Tvrdíkem a svým agentem Danielem Smejkalem z IFM-M

Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články