Ondřej Kolář utrpěl zlomeninu v oblasti čelní dutiny | SK Slavia Praha
Více

Ondřej Kolář utrpěl zlomeninu v oblasti čelní dutiny

Ondřej Kolář nedohrál čtvrteční odvetné utkání osmifinále Evropské ligy proti Rangers FC, slávistického brankáře vážně zranil Kemar Roofe.

Roofe za svůj zákrok obdržel v 61. minutě červenou kartu, slávisté zvítězili 2:0 a postoupili do čtvrtfinále.

Ondřej Kolář se v pátek po příletu do Prahy v Ústřední vojenské nemocnici podrobil kontrolnímu vyšetření. Bylo provedeno CT vyšetření hlavy, které potvrdilo zlomeninu v oblasti čelní dutiny vlevo. Po domluvě s odborníkem na čelistní a obličejovou chirurgii bylo v první etapě rozhodnuto o konzervativním postupu a zadána výroba ochranné kevlarové masky. 

Ondřej Kolář zůstává v domácím léčení, nezúčastní se nejbližšího zápasu a také následujícího reprezentačního srazu.

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články