Zápas s Libercem na Radiu Slavia s exkluzivními hosty | SK Slavia Praha
Více

Zápas s Libercem na Radiu Slavia s exkluzivními hosty

Utkání s Libercem bude tradičně vysílat přímo ze Sinobo Stadium Radio Slavia. Tentokrát s exkluzivními spolukomentátory.

Radio Slavia

  • Prvním hostem a spolukomentátorem bude dvojnásobný mistr ligy se Slavií a trenér Slavie U14 Marek Jarolím. Druhým speciálním hostem bude herec, dabér a fanoušek červenobílých barev David Prachař. Zápas Slave s Libercem začíná v sobotu 10. srpna v 19:30 hodin. Radio Slavia můžete naladit na našem webu zde nebo také v mobilní aplikaci CZ Radio na operačním systému Android.

O2 TV Sport

  • Utkání Slavie s Libercem také vysílá živě O2 TV Sport. Nejen ligové zápasy červenobílých mohou fanoušci Slavie sledovat až do 22. září na O2 TV Sport zcela zdarma. Od pátku 9. srpna je nabídka pořadů navíc doplněna o nový kanál Premier Sport. Nabídka sportovního balíčku zdarma platí až do 22. září. Jak naladit sportovní přenosy nejen pro sobotní utkání, najdete v odkazu O2 TV Sport Pack zdarma.

Zápas bez diváků

  • Jak už jsme několikrát informovali, utkání s Libercem odehraje Slavia bez přítomnosti diváků na stadionu. Rozhodla o tom disciplinární komise Ligové fotbalové asociace. Na utkání tedy neplatí permanentní vstupenky. Všem majitelům permanentek se za tuto nepříjemnost omlouváme a doufáme, že se situace nebude už opakovat. Pokud se stane, že se jakýkoliv zápas hraje bez přítomnosti diváků, a to kvůli disciplinárnímu trestu od třetích stran (UEFA, FAČR, LFA), tak podle obchodních podmínek, na základě kterých se permanentní vstupenky prodávaly, nevzniká nárok na náhradu za dané utkání. Jako kompenzaci za uzavřený zápas s Libercem budou mít majitelé permanentních vstupenek možnost využít slevu na nákup vstupenky na domácí zápas 4. předkola Ligy mistrů UEFA. Podrobnosti přineseme na našem webu v následujících dnech.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články