Zemřel náš odchovanec a bývalý hráč Dynama Vladimír Hubálek | SK Slavia Praha
Více

Zemřel náš odchovanec a bývalý hráč Dynama Vladimír Hubálek

Ve věku nedožitých 88 let zemřel v pátek 16. března Vladimír Hubálek. Poslední rozloučení s někdejším levým křídlem Dynama (Slavie) Praha se uskuteční ve čtvrtek 22. března v 9:40 hodin v Ústřední obřadní síni v Praze na Olšanských hřbitovech.
Vladimír Hubálek se narodil 23. prosince 1930. Byl slávistickým odchovancem, v prvním mužstvu Slavie (Dynama) působil jako levé křídlo nebo spojka v letech 1951 až 1956. Ve slávistickém dresu odehrál 133 zápasů (61 ligových) a vstřelil 67 branek (24 ligových). Nastupoval také pravidelně za Starou gardu Slavie.

Čest jeho památce!

Popisek k fotografii:
Velikonoce 1956. Slavia – ještě pod vnuceným názvem Dynamo – nastupuje k zápasu mezinárodního turnaje proti Hajduku Split (výhra 3:1) znovu v tradičních a slavných dresech, které jí byly zapovídány a jejichž užívání bylo omezováno. Horní řada: zleva Kocourek, Andrejkovič, Jareš, Hildebrandt, HUBÁLEK, Pešek a Štádler. Dolní řada: zleva Fiktus, Jonák, Stanislav Hlaváček a Svoboda.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články