U18 a U16: Přípravná utkání proti Opavě | SK Slavia Praha
Více

U18 a U16: Přípravná utkání proti Opavě

OPAVA - Dorostenecké týmy U18 a U16 odehrály v rámci zimní přípravy další utkání, tentokrát cestovaly do dalekého Krnova. Mladší celek zde odehrál zápas v rámci memoriálu Vlastislav Marečka, starší výběr pak přípravný duel.

U18: Po poločasovém vedení remíza

Starší dorostenci po prvním poločase vedli 2:1, svými trefami se o to postarali Michael Azilinon a Martin Šubert. Ve druhém poločase se pak prosadil ještě Dominik Suk, domácí ale nakonec dotáhli utkání k remíze 3:3.

Slezský FC Opava - SK Slavia Praha U18 3:3 (1:2)
Branky: Azilinon, Šubrt, Suk

Další zápas odehraje tým U18 v neděli 4. 2., kdy se na Strahově utká od 10:00 se Spartou.

U16: Mladší dorostenci si s chutí zastříleli

Celek U16 pokračoval v dalším zápase Memoriálu Vlastislava Marečka. Sešívaní mládežníci a vedoucí celek své soutěže nezaváhal a do sítě slezského celku nasázel rovných deset branek! Pěti trefami se o to zasadil kanonýr a reprezentant Adam Toula, další dvě trefy přidal Lukáš Hroník, po jednom zásahu pak Tomáš Hájek. Martin Douděra a Martin Šubert, který se tak prosadil v obou kategoriích.

Mladší dorost odehraje další duel v pátek od 16:00, kdy v Edenu hostí Žilinu. V neděli pak 4. 2. od 12:00 změří síly na Strahově se Spartou, utkání se hraje opět v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka.

Slezský FC Opava - SK Slavia Praha U16 0:10
Branky:
5x Toula, 2x Hroník, Douděra, Hájek, Šubert

Zítra cestují dorostenci U19 a U17 do německého Fürthu, kde od 13:00 a 15:00 odehrají zápas s domácím celkem.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články