V sobotu od 18:00 v Ďolíčku vršovické derby | SK Slavia Praha
Více

V sobotu od 18:00 v Ďolíčku vršovické derby

PRAHA – Mezi dvěma zápasy s kyperským APOELem v Lize mistrů čeká sešívané 4. ligové kolo. Od 18:00 se svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého představí na Bohemians.
„Liga jede dál, čeká nás těžký soupeř. Je to pražské derby, na Bohemce to vždy má grády. Bude plný stadion, určitě se na to těšíme,“ hlásí před utkáním trenér Slavie Jaroslav Šilhavý.

Červenobílé čeká ve středu důležité utkání v Lize mistrů, můžeme se těšít na obměněnou sestavu? „Samozřejmě nějaké změny uděláme, protože naše priorita je potom po víkendu odveta s APOELem. Tím ale nechci říct, že bychom se vykašlali na Bohemku,“ zdůrazňuje trenér.

S kým nebude moci v utkání počítat? „Uvidíme, jak na tom bude Danny nebo Simon Deli. Určitě zohledníme zdravotní stav, uvidíme, jak to dáme dohromady,“ nechce trenér příliš předjímat.

Náročné utkání očekává útočník Muris Mešanovič. „Bohemce vyšel vstup do sezony, ještě neprohráli, takže určitě budou chtít v sobotu na tuto šňůru navázat, navíc jsme v Ďolíčku v minulé sezoně vyhráli,“ myslí si před duelem Mešanovič.

„My ale chceme v derby jednoznačně vyhrát a potvrdit ligové vítězství nad Jihlavou. Nečeká nás nic jednoduchého, ale věřím, že podáme týmový výkon a společně získáme všechny tři body,“ hlásí bosenský střelec.

„Chceme se určitě dobře naladit před středeční odvetou s APOELem, ale v tuto chvíli na Ligu mistrů nemyslíme. Musíme nejdřív zvládnout Bohemku, abychom měli klid se dobře připravit na odvetu,“ zakončil Muris Mešanovič.


Aktuálně

Hovory z Edenu: Rozhovor s Jaroslavem Tvrdíkem

22. 9. 2022
Ve čtvrtek odpoledne mluvil Jaroslav Tvrdík v rozhovoru z Edenu o tématech okolo klubu.

Hráči na hostování: van Burenův gól k výhře nestačil, Kinský se činil v derby

22. 9. 2022
Jak s v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Sešívaný gólostroj: Překonání rekordu české ligy

22. 9. 2022
Slávisté během prvních osmi kol nastříleli jednatřicet branek a překonali tak rekord samostatné české historie. Předchozí rekord nejvíce vstřelených gólů za prvních osm ligových kol držela od roku 2020 taky Slavia s 26 brankami.

Další články