V sobotu od 18:00 v Ďolíčku vršovické derby | SK Slavia Praha
Více

V sobotu od 18:00 v Ďolíčku vršovické derby

PRAHA – Mezi dvěma zápasy s kyperským APOELem v Lize mistrů čeká sešívané 4. ligové kolo. Od 18:00 se svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého představí na Bohemians.
„Liga jede dál, čeká nás těžký soupeř. Je to pražské derby, na Bohemce to vždy má grády. Bude plný stadion, určitě se na to těšíme,“ hlásí před utkáním trenér Slavie Jaroslav Šilhavý.

Červenobílé čeká ve středu důležité utkání v Lize mistrů, můžeme se těšít na obměněnou sestavu? „Samozřejmě nějaké změny uděláme, protože naše priorita je potom po víkendu odveta s APOELem. Tím ale nechci říct, že bychom se vykašlali na Bohemku,“ zdůrazňuje trenér.

S kým nebude moci v utkání počítat? „Uvidíme, jak na tom bude Danny nebo Simon Deli. Určitě zohledníme zdravotní stav, uvidíme, jak to dáme dohromady,“ nechce trenér příliš předjímat.

Náročné utkání očekává útočník Muris Mešanovič. „Bohemce vyšel vstup do sezony, ještě neprohráli, takže určitě budou chtít v sobotu na tuto šňůru navázat, navíc jsme v Ďolíčku v minulé sezoně vyhráli,“ myslí si před duelem Mešanovič.

„My ale chceme v derby jednoznačně vyhrát a potvrdit ligové vítězství nad Jihlavou. Nečeká nás nic jednoduchého, ale věřím, že podáme týmový výkon a společně získáme všechny tři body,“ hlásí bosenský střelec.

„Chceme se určitě dobře naladit před středeční odvetou s APOELem, ale v tuto chvíli na Ligu mistrů nemyslíme. Musíme nejdřív zvládnout Bohemku, abychom měli klid se dobře připravit na odvetu,“ zakončil Muris Mešanovič.


Aktuálně

​Konečně! Přesně jsem věděl, co chci udělat

12. 8. 2022
Václav Jurečka v nastaveném čase definitivně ukončil drama v Athénách a svým druhým gólem od svého letního příchodu přispěl k postupu do play off Evropské konferenční ligy.

O postupu, výkonu Mandouse i souboji s Rakówem

11. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po remíze na Panathinaikosu o pocitech z postupu, problémech v ofenzivě, skvělé kulise i výhledu do dvojzápasu s Rakówem.

Nestresuju se. V takovém prostředí by chtěl hrát každý

11. 8. 2022
Aleš Mandous hovořil po zápase s Panthinaikosem o svém jistém výkonu, bouřlivé atmosféře a vyhlídkách na poslední předkolo.

Další články