Gino van Kessel odchází do Anglie | SK Slavia Praha
Více

Gino van Kessel odchází do Anglie

PRAHA – Nizozemský záložník či útočník Gino van Kessel odchází do Anglie na roční hostování s opcí. Jeho novým klubem bude třetiligový Oxford United.
Gino van Kessel přišel do Slavie před rokem, v zimě odešel na hostování do Polska, kde ale odehrál jen tři ligové zápasy. „Gino odchází na roční hostování do anglického Oxford United, který bude hradit veškeré náklady spojené s hráčovým působením,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Součástí dohody mezi kluby je i opce na případný Kesselův přestup po uplynutí ročního hostování. „Opce je ve výši 900 tisíc euro,“ doplnil mluvčí klubu Michal Býček.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články