Slavia k hlasování o novém herním systému | SK Slavia Praha
Více

Slavia k hlasování o novém herním systému

PRAHA - Už od samého počátku diskuzí o změnách herního systému první a druhé ligy vyjadřovala SK Slavia Praha své vážné pochybnosti o nutnosti, správnosti a smysluplnosti tohoto kroku.
V rámci Ligové fotbalové asociace však byla se svým názorem na nový model profesionálních soutěží až na výjimky osamocena. Profesionální kluby si od změny herního systému první a druhé ligy slibují vyšší atraktivitu soutěže, a tím i tolik potřebné vyšší příjmy pro sebe. 

SK Slavia Praha v této situaci nechtěla vystupovat z pozice klubu se silnými vlastníky destruktivně, ale naopak se rozhodla postupovat solidárně k ostatním. A byť si i nadále zachovává své výhrady k novému modelu profesionálních soutěží, rozhodla se hlasovat pro změny podporované drtivou většinou profesionálních klubů.

Aktuálně

Nervozita nám svazovala nohy, v závěru to byla křeč

28. 5. 2023
B-tým po prohře v Prostějově sestupuje po jedné sezoně zpět do ČFL: „Je to škoda, kluci rostli, potřebovali by ale ještě druhou sezonu, aby se po otrkání ještě více rozjeli," mrzí trenéra Marka Jarolíma.

B-tým: Prohra v Prostějově znamená sestup

28. 5. 2023
Béčko v posledním kole druhé ligy prohrálo v Prostějově a také kvůli souhře výsledků z ostatních duelů posledního kola sestupuje do ČFL.

Poslední rozhovor Petera Olayinky: Bylo mi ctí!

28. 5. 2023
Pět let v červenobílém dresu, 50 branek a 26 asistencí, sedm trofejí. A rovněž desítky rozhovorů, delších i kratších... Tohle je ten vůbec poslední. Slávisti, užijte si ho! Peter Olayinka na vás nikdy nezapomene. Stejně jako vy na něj.

Další články