Josef Hušbauer se vrací do reprezentace! | SK Slavia Praha
Více

Josef Hušbauer se vrací do reprezentace!

PRAHA - Po utkání v Liberci byl Josef Hušbauer donominován do reprezentace. Do národního týmu se tak slávistický záložník vrací po více než dvou a půl letech.
Josef Hušbauer si v národním týmu připsal zatím 9 startů, naposledy si však zahrál 88 minut v přípravném duelu s Rakouskem v červnu 2014 (1:2). Zároveň nastoupil pětkrát za česká lvíčata, množství zápasů si připsal v dresu mladších reprezentačních kategorií.

Je to pro mě určitě překvapení. Na návrat do reprezentace jsem se neupínal, ale mám z toho radost také proto, že nás tam bude ze Slavie hodně. Ve Slavii se nám daří, takže je to ocenění pro celý tým," uvedl k nominaci Josef Hušbauer.

Český tým čeká přípravný zápas proti Litvě, který je na programu ve středu v Ústí nad Labem od 18 hodin, následovat bude kvalifikační duel v San Marinu, jehož výkop je stanoven na neděli (26. března) v 18 hodin.

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články