PŘÍMÝ PŘENOS: První zápas ve Španělsku | SK Slavia Praha
Více

PŘÍMÝ PŘENOS: První zápas ve Španělsku

MARBELLA - Od 16:00 hraje Slavia své první přípravné utkání na soustředění ve Španělsku. Utkání můžete sledovat živě na Slavia TV!
Sestava Slavie: Berkovec - Mikula, Bílek, Deli, Bořil - Štohanzl, Souček, Hušbauer, Zmrhal - Železník, Škoda

Na lavičce jsou všichni hráči kromě čtveřice Řehák, Černý, Mihalík a Linhart. Kromě Josefa Řeháka mají všichni tři drobné zdravotní problémy.

Představení soupeře: Jiangsu Suning F.C.

Klub založený v roce 1958 nyní hraje Čínskou Superligu (v originále Chinese Super League). Jiangsu Suning je jedním z klubů, které se podílely na založení nejvyšší profesionální soutěže v Číně. Nejvyššího umístění v lize dosáhl v roce 2012, kdy skončil na druhém místě. Mezi další úspěchy pak patří výhra Čínského FA Superpoháru v roce 2013 a také výhra Čínského FA Cupu v roce 2015. V poslední sezoně Čínské Superligy obsadil tým Jiangsu desáté místo. Současným trenérem Jiangsu Suning je Daniel Petrescu, bývalý rumunský reprezentant, který hrál například za týmy Steaua Bukurešť nebo Chelsea, se kterou vyhrál tehdejší Pohár vítězů pohárů a také evropský Superpohár. Jako trenér působil mimo jiné v týmech Kuban Krasnodar nebo Dynamu Moskva.


PŘÍMÝ PŘENOS SLAVIA TV SI MŮŽETE PUSTIT ZDE:

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články