Jakub Dovalil odchází do Spojených arabských Emirátů | SK Slavia Praha
Více

Jakub Dovalil odchází do Spojených arabských Emirátů

PRAHA – Slavii opouští šéf skautingu Jakub Dovalil. Bývalý úspěšný reprezentační trenér přijal nabídku koučovat reprezentaci Spojených arabských Emirátů do 20 let.
„S Jakubem jsme o možnosti jeho odchodu hned od počátku komunikovali a věděli jsme o něm. Chápeme, že se prestižní trenérskou nabídku rozhodl přijmout,“ uvedl generální ředitel klubu David Trunda.

„Za jeho odvedenou práci a profesionální přístup mu děkujeme a v jeho novém angažmá mu přejeme co nejvíce úspěchů,“ dodal Trunda.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články