Slavia k odchodu Michala Pecháčka | SK Slavia Praha
Více

Slavia k odchodu Michala Pecháčka

PRAHA - V médiích se objevily informace o možném přesunu slávistického odchovance Michala Pecháčka, který v zimě podepsal profesionální kontrakt v Teplicích, do italského Udinese.
„Michal Pecháček podepsal profesionální smlouvu v Teplicích a tím jsme považovali věc za vyřízenou. Slavia mu kontrakt nenabídla z důvodu velké konkurence na postu záložníků, kde jsme větší míru talentu pozorovali v tomto ročníku u reprezentantů Marka Kodra, Tomáše Valenty, nebo dále Ondřeje Badochy či Davida Vavrouše. To, že Teplice jeho sportovní výkonnost vyhodnotily jinak, samozřejmě respektujeme," uvedl sportovní ředitel klubu Karol Kisel.


„Žádnou oficiální informaci o tom, že by Michal Pecháček přestoupil do Itálie nemáme a nechce se nám věřit tomu, že by se Teplice, s nimiž máme výborné vztahy, dopustily takového spekulativního jednání," dodal
ředitel komunikace Jiří Vrba.


„Pokud by se ale prokázaly jakékoliv nečestné úmysly kterékoliv ze zúčastněných stran, tedy teplického klubu, nebo hráčova agenta Ondreje Chovance, jsme připraveni obrátit se na příslušné orgány FAČR a UEFA, jakož i na orgány činné v trestním řízení," doplnil Jiří Vrba.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články