ZMĚNA: Ve středu proti Vlašimi nastoupí juniorka | SK Slavia Praha
Více

ZMĚNA: Ve středu proti Vlašimi nastoupí juniorka

PRAHA – Ve středu čekají Slavii přípravné duely, do toho prvního s Vlašimí nastoupí nakonec juniorka. Od 18:00 se A-tým představí v německém Aue.
V 10:00 se na UMT v Edenu utká Slavia s Vlašimí, v sešívaném dresu nastoupí nakonec juniorka doplněná o hráče A-týmu. Důvodem je marodka A-týmu, do středečního programu nezasáhnou Simon Deli, Josef Bazal, Tomáš Mičola, Vukadin Vukadinovič nebo Dame Diop.

Od 18:00 se poté představí A-tým v přípravném duelu v Aue. Zápas bude generálkou na druhou Bundesligu pro místní FC Erzebirge Aue. Utkání se hraje na hlavním stadionu v Aue. Pro fanoušky Slavie bude vyhrazen krytý sektor H, vstupenka stojí 5 euro a přímo u sektoru je možno zdarma parkovat.

Adresa stadionu: Erzebirgssadion, Erzgebirgsstadion, Lößnitzer Str. 95, 08280, Aue

V plánovaném utkání juniorky proti Meteoru se představí slávistický A-dorost.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články