Ve fanshopu trička Vzhůru Slavia! | SK Slavia Praha
Více

Ve fanshopu trička Vzhůru Slavia!

PRAHA - Fanshop přichystal pro fanoušky nová trička s mottem Vzhůru Slavia! Trička jsou v prodeji od dnešního dne a pořídíte je za 310 korun. Z dalších novinek si můžete při zápase s Libercem zakoupit tenkou červenou bundu na zip Umbro se slávistickým logem anebo tmavě modrou mikinu na zip s potiskem Slavia.

Během celé neděle využijte speciální akce, kdy při koupi 3/4 Umbro kalhot dostanete dětský nebo dospělý dres UEFA zdarma! I nadále jsou ve fanshopu v prodeji nové plakáty A týmu za 50 korun, pokud vlastníte permanentku, tak za 25 korun. K dostání bude i nový Poločas a starší čísla našeho zápasového časopisu.

Většinu novinek na tuto sezonu najdete na eshopu proslavisty.cz Fanshop má v neděli otevřeno od 10 hodin až do začátku zápasu ve 20:15, o poločasové přestávce je pro fanoušky k dispozici okénko do koridoru, a po skončení utkání je opět otevřeno až do obsloužení posledního zákazníkaAktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články